Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
Renginio pavadinimas | Renginio pradžia | Renginio pabaiga | Renginio laikas | Atsakingi už renginį | Renginio dalyviai | Renginio vieta |
---|---|---|---|---|---|---|
Metodinių grupių veikla | ||||||
Tapybos darbų paroda „Lietuvos mažoji architektūra“ | 2024-02-29 | 2024-03-29 | Rasa Ušinskaitė | 6 kl. |
||
,, Listen to write'' | 2024-03-01 | 2024-03-18 | Anglų kalbos pamokų metu |
Vilma Simokaitienė, Raminta Domarkaitė-Zaborskienė |
3 kl. (25 mokiniai) |
|
Paroda „Lietuvos mažoji architektūra“ | 2024-03-04 | 2024-04-08 | Rasa Ušinskaitė | 6 kl. |
||
Finalinis Palestros bėgimas | 2024-03-07 | 2024-03-07 |
Ilona Palavinskienė, Greta Minkutė-Stoknė |
|||
Krepšinio rungtynės | 2024-03-18 | 2024-03-22 |
Ilona Palavinskienė, Greta Minkutė-Stoknė |
5 kl. |
||
Viktorina skirta Žemės dienai paminėti „Išsaugokime ateities kartoms“ | 2024-03-20 | 8:55 - 9:40 | Neringa Sartanavičienė | 6 kl. |
||
Performansas „Planeta PRIEŠ plastiką“ | 2024-03-20 |
Rasa Ušinskaitė, Neringa Sartanavičienė, Vilita Naikauskienė |
5-6 kl. |
|||
Pagalbos mokiniui specialistų veikla | ||||||
Kovas - sąmoningumo didinimo mėnuo | 2024-03-04 | 2024-03-22 |
Jurgita Kniukštienė, Greta Prusakovė |
|||
Olimpiados, konkursai | ||||||
Lietuvių kalbos Kengūra | 2024-03-06 | 2024-03-07 | Aušra Armoškienė | 5-6 kl. |
Renginio pavadinimas | Renginio pradžia | Renginio pabaiga | Renginio laikas | Atsakingi už renginį | Renginio dalyviai | Renginio vieta |
---|---|---|---|---|---|---|
Metodinių grupių veikla | ||||||
Projektas, skirtas spaudos grąžinimo 120-mečiui, „Žodžio (ne)laisvėje“ (5-10 kl.) | 2024-02-05 | 2024-03-08 |
Rita Vaičiukynienė, Jolita Stanionienė, Zita Kavaliauskienė, Milda Jovaišienė, Eglė Marija Bogatyriovienė, Žaneta Bartninkienė, Aušra Armoškienė |
5-8 I-II gimn. kl. |
Lozoraičio ir Geležinio vilko pastatai | |
Tapybos darbų paroda „Skrendu“ | 2024-02-09 | 2024-03-09 | Rasa Ušinskaitė | 7-8 kl. |
||
Anglų kalbos bandomasis egzaminas dvyliktų klasių mokiniams - kalbėjimo dalis | 2024-03-01 | 2024-03-08 | Anglų kalbos pamokų metu |
Jolita Simonavičienė, Violeta Mayer, Loreta Machyulitė, Gintarė Juronytė-Pašvenskienė, Gaiva Janušauskienė, Ingrida Lisinskiene |
||
KTU DEC LT 2023-2024 | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Robertas Andriuška, Aritonė Plungienė |
I-III gimn.kl. |
||
MG susirinkimas | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Robertas Andriuška, Aritonė Plungienė |
Metodinės grupės nariai |
||
Braižybos olimpiados antrasis etapas | 2024-03-01 | Vaida Valatkienė | IV gimn.kl. |
|||
Inžinerinės praktikos pristatymas | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Vaida Valatkienė, Aritonė Plungienė |
III gimn.kl. |
||
Konkursas „Can Sat Lietuva“ | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Povilas Baltutis, Robertas Andriuška, Dobilas Liaukonis |
I-IV gimn.kl. |
||
Kilnojamosios Maironio lietuvių literatūros muziejaus parodos „Sename dvare“ eksponavimas | 2024-03-01 | 2024-03-19 | Jolita Stanionienė | I-IV gimn. kl. Kovo 13d. konferencijos dalyviai |
Aktų salė | |
Integruotas geografijos - muzikos projektas „Inovacijos miškininkystėje – racionaliam išteklių naudojimui“ ir tvarumui | 2024-03-01 | 2024-03-25 |
Neringa Sartanavičienė, Vilita Naikauskienė |
|||
Lietuvių kalbos ir literatūros metodinės grupės mokytojų susirinkimas | 2024-03-04 | 10:35-11:00 | Jolita Stanionienė | Zita Kavaliauskienė Aušra Armoškienė Eglė Bogatyriovienė Milda Jovaišienė Žaneta Bartninkienė |
208 kab. | |
Meninio, fizinio ir sveikatos ugdymo metodinės grupės susirinkimas | 2024-03-05 | 2024-03-05 | Vilita Naikauskienė | |||
Gamtos mokslų ir informacinių technologijų metodinės grupės susirinkimas | 2024-03-06 | Rita Gusarovienė | Gamtos mokslų ir informacinių technologijų metodinės grupės nariai |
KTU inžinerijos licėjus | ||
Integruotas geografijos - istorijos projektas „Karai dėl vandens“ | 2024-03-07 | 2024-03-22 |
Dainius Šumnauskas, Neringa Sartanavičienė |
III b gimn. kl. |
||
Renginys „Gimę laisvi“, skirtas Kovo 11-tai paminėti | 2024-03-12 | 2024-03-12 |
Neringa Sartanavičienė, Vilita Naikauskienė |
|||
KTU inžinerijos licėjaus 7-8 klasių mokinių krepšinio turnyras 3x3, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti | 2024-03-14 | 2024-03-14 | 13:00 |
Darius Stankus, Rigida Birietienė, Asta Lūžaitė |
7-8 kl. |
|
Kūrybinių darbų konkursas „Žemė-žmonių planeta“ | 2024-03-18 | 2024-03-21 |
Rita Vaičiukynienė, Zita Kavaliauskienė, Eglė Marija Bogatyriovienė, Žaneta Bartninkienė, Aušra Armoškienė |
5-7 kl. |
||
Anglų kalbos Kengūra | 2024-03-19 | 2024-03-20 | 8:00-11:40 | Ingrida Lisinskiene | ||
Tvarumo link - žemės ir vandens dienų minėjimas | 2024-03-20 | 2024-03-29 | Anglų kalbos pamokų metu |
Vilma Simokaitienė, Nina Olševskienė, Raminta Domarkaitė-Zaborskienė, Gintarė Juronytė-Pašvenskienė, Ingrida Lisinskiene, Neringa Ancutaitė, Virginija Juodsnukienė |
2-4 kl. 5-8 kl. I gimn. kl. |
|
Renginiai skirti Žemės dienai | 2024-03-20 | 2024-04-22 | Rita Gusarovienė | Gamtos mokslų ir informacinių technologijų metodinės grupės nariai |
KTU inžinerijos licėjus | |
Integruota anglų kalbos ir istorijos pamoka „Politinių ir kalbinių aspektų analizė: Džordžo Orvelo (George Orwell) romanas „1984-ieji“ ir jo interpretacija American Drama Group Europe spektaklyje „1984“ . | 2024-03-20 | 2024-03-20 | 13.00 |
Dainius Šumnauskas, Violeta Mayer, Vidas Andrulionis, Gintarė Juronytė-Pašvenskienė, Laura Papievienė |
VDU Didžioji salė (S. Daukanto g. 28) | |
Technologijų olimpiados II-as turas | 2024-03-26 |
Vaida Valatkienė, Robertas Andriuška |
7-8 kl. I-IV gimn. kl. |
|||
Dorinio ir socialinio/visuomeninio ugdymo metodinės grupės susirinkimas | 2024-03-27 | Neringa Sartanavičienė | Dorinio ir socialinio/visuomeninio ugdymo metodinės grupės mokytojai |
415 kabinetas | ||
Pagalbos mokiniui specialistų veikla | ||||||
Kovas - sąmoningumo didinimo mėnuo | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Natalja Gončiarova, Rasa Mikelionienė |
|||
SEU: Kovas - sąmoningumo mėnuo | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Natalja Gončiarova, Rasa Mikelionienė , Kristina Garšvienė |
|||
Akcija „Atjausk: pavaišink keturkojį“ | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Natalja Gončiarova, Rasa Mikelionienė |
7-8 kl. I-IV gimn. kl. |
||
Respublikinė 1-12 kl. mokinių iniciatyva „Mano sėkmės istorija“ | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Natalja Gončiarova, Rasa Mikelionienė |
|||
Kovas - sąmoningumo didinimo mėnuo | 2024-03-04 | 2024-03-29 | Kristina Garšvienė | 7-8 kl. I gimn. kl. III gimn. kl. |
||
KTU praktinis užsiėmimas „Kaip suburti sklandžiai dirbančią komandą mokymosi projektui “ | 2024-03-06 | 2024-03-06 | 11:00-11:50 | Rasa Mikelionienė | II c gimn. kl. |
|
Pasaulinė Dauno sindromo diena „Nenurašyk, o palaikyk“ | 2024-03-21 | 2024-03-21 |
Natalja Gončiarova, Rasa Mikelionienė |
7-8 kl. I-IV gimn. kl. |
||
II Respublikinė 5-8 kl. mokinių interaktyvi viktorina-protų mūšis „Praleidžiu progą pasityčioti 2024“ | 2024-03-26 | 2024-03-26 | 13:00 |
Natalja Gončiarova, Rasa Mikelionienė |
7 a kl. (3 mokiniai) |
|
Olimpiados, konkursai | ||||||
Lietuvos mokinių integruotas biologijos ir informacinių technologijų kūrybinių darbų konkursas „Gyvybės spindesys“ | 2024-03-01 |
Danguolė Zigmantaitė, Rita Gusarovienė, Rita Benesevičienė, Birutė Damijonaitienė |
I-IV gimn. kl. |
Virtuali | ||
Profesoriaus K. Baršausko fizikos konkursas | 2024-03-02 | 10:30 |
Alvydas Janeliūnas, Vaida Godvišaitė-Čepkauskienė |
KTU | ||
Kauno miesto mokyklų 5-10kl. mokinių ir mokytojų integruota lietuvių kalbos ir literatūros bei istorijos konferencija „Žodžio (ne)laisvės kelionė“, skirta spaudos grąžinimo 120-mečiui | 2024-03-13 | 12:30-16:00 |
Dainius Šumnauskas, Jolita Stanionienė, Žaneta Bartninkienė, Vidas Andrulionis, Aušra Armoškienė |
Užsiregistravę Kauno miesto mokyklų mokiniai ir mokytojai |
Aktų salė, skaitykla. | |
Renginiai už licėjaus ribų | ||||||
Žalingų įpročių prevencija | 2024-03-06 | 2024-03-06 | 10:00-13:00 | Kristina Garšvienė | II a gimn. kl. |
A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas |
Pamoka „Ekstrakcija“ netradicinėje aplinkoje | 2024-03-15 | 14:00 | Rita Gusarovienė | III gimn. kl. |
KTU CTF | |
Žalingų įpročių prevencija | 2024-03-20 | 2024-03-20 | 10:00-13:00 | Kristina Garšvienė | II b gimn. kl. |
A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas |
Respublikinė tiriamoji - praktinė gamtos mokslų konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“ | 2024-03-20 | Rita Gusarovienė | III gim. kl (2 mokinės) |
Virtuali | ||
Žalingų įpročių prevencija | 2024-03-26 | 2024-03-26 | 10:00-13:00 | Kristina Garšvienė | II c gimn. kl. |
A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas |
Mokytojų taryba | ||||||
Mokytojų tarybos posėdis | 2024-03-12 | 2024-03-12 | 14:30 | Gitana Kubilienė |
Renginio pavadinimas | Renginio pradžia | Renginio pabaiga | Renginio laikas | Atsakingi už renginį | Renginio dalyviai | Renginio vieta |
---|---|---|---|---|---|---|
Pagalbos mokiniui specialistų veikla | ||||||
Saugesnis internetas: „Plepėjimas, viliojimas ir raudonos vėliavos“. | 2024-02-01 | 2024-03-29 |
Eglė Mockaitytė, Simona Pavinkšnienė |
8 kl. I gimn. kl. |
||
Projektas „Nuo nuostatų iki metodų: įtraukusis ugdymas“ | 2024-03-01 | 2024-04-30 |
Eglė Mockaitytė, Simona Pavinkšnienė |
|||
SEU: Kovas - sąmoningumo mėnuo | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Eglė Mockaitytė, Simona Pavinkšnienė, Ugnė Pundzaitė, Ema Jackevičiūtė, Kornelija Gritėnaitė- Čereškevičienė |
|||
Kovo Sąmoningumo mėnesio renginys „Draugystės laiptai“ | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Simona Pavinkšnienė, Kornelija Gritėnaitė- Čereškevičienė |
|||
Patyčių tema integracija į dalykų pamokas | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Eglė Mockaitytė, Simona Pavinkšnienė, Kornelija Gritėnaitė- Čereškevičienė |
|||
Respublikinė 1-12 kl. mokinių iniciatyva „Mano sėkmės istorija“ | 2024-03-04 | 2024-03-29 |
Eglė Mockaitytė, Simona Pavinkšnienė, Ugnė Pundzaitė, Kornelija Gritėnaitė- Čereškevičienė |
|||
Konkursas „Aš ir policija“. Protų mūšis | 2024-03-18 | 2024-03-29 | Simona Pavinkšnienė | |||
Pasaulinė Dauno sindromo diena „Nenurašyk, o palaikyk“ | 2024-03-21 |
Eglė Mockaitytė, Simona Pavinkšnienė, Ugnė Pundzaitė, Ema Jackevičiūtė, Kornelija Gritėnaitė- Čereškevičienė |
||||
„Gėlės Aldžernonui“: filmas ir realybė. Diskusija su III-IV gimn. kl. mokiniais | 2024-03-27 | 12:00 |
Eglė Mockaitytė, Simona Pavinkšnienė |
III-IV gimn. kl. |
||
Metodinių grupių veikla | ||||||
Tarptautinės KINGS olimpiados 2024 m. pavasario semestras | 2024-02-26 | 2024-03-10 | Valerijonas Dumskis | |||
Projektas „Mano Lietuva“ (tęsinys) | 2024-03-01 | 2024-03-15 |
Rita Gusarovienė, Lina Butkienė, Neringa Arlauskienė |
|||
2024 m. matematikos VBE bandomasis | 2024-03-01 | 2024-03-01 | 9:00 | Jolanta Vaičiukynienė | Aktų salė | |
Kauno miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada | 2024-03-01 | 2024-03-01 |
Alma Kutkevičienė, Asta Rimdeikienė, Valerijonas Dumskis |
LSMU gimnazija | ||
Paroda”Young Voices: Newsprint Creations Exhibition” | 2024-03-01 | 2024-03-29 |
Kristina Jocevičiūtė Gaidamavičienė, Danguolė Šaltienė |
Vidinis kiemelis | ||
Integruotas projektas ,,Paauglystės spalvos romane „Rugiuose prie bedugnės“ (plakatų konkursas) | 2024-03-04 | 8:00-8:45 | Rasita Viščiuvienė | I a gimn. kl. |
301 kab. | |
Integruotas projektas „Gyvenimo spalvos „Tarp pilkų debesų““ | 2024-03-06 | 2024-03-07 | 8:00-12:45 | Rasita Viščiuvienė | 8 a kl. 8 b kl. 8 c kl. |
301 kab. |
KTU inžinerijos licėjaus būsimų penktokų inžinerinės dirbtuvės | 2024-03-06 | 2024-03-06 | 17:00-18:00 |
Žilvinas Zigmantas Tarvydas, Ramūnas Ramanauskas, Edita Kaliatkienė , Skirmantė Zadavičiūtė |
Žilvinas Tarvydas Ramūnas Ramanauskas Edita Kaliatkiėne Skirmantė Zadavičiūtė |
|
Kauno mokinių ir mokytojų integruota lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos konferencija „Žodžio (ne)laisvės kelionė“, skirta lietuviškos spaudos grąžinimo 120-mečiui | 2024-03-13 | Jurgita Mitkuvienė | 6 b kl. |
307 kab. | ||
Lietuvių kalbos ir literatūros metodinės grupės susirinkimas | 2024-03-13 | 2024-03-13 | 9:40 | Laura Zigmantienė | Lietuvių kalbos ir literatūros metodinės grupės mokytojai |
304 kab. |
Trumpametražio filmo kūrimas „Žemė žmonių planeta“, skirta Žemės dienai paminėti | 2024-03-13 | 2024-03-21 |
Vilija Šukienė, Edita Kaliatkienė |
I gimn.kl. |
KTU inžinerijos licėjus, 212kab. | |
Tarpinis matematikos (B, pirmasis) egzaminas | 2024-03-13 | 2024-03-13 | 8:00-9:30 | Dovydas Mikaliūnas | 302, 303 kab. | |
Tarpinis matematikos (A, pirmasis) egzaminas | 2024-03-14 | 2024-03-14 | 8:00-9:30 | Jolanta Vaičiukynienė | 302, 303 kab. | |
Projektas Žemės dienai „Išsaugokime žemę ateinančioms kartoms“ | 2024-03-15 | 2024-03-29 |
Rita Gusarovienė, Lina Butkienė, Neringa Arlauskienė |
|||
Metodinis projektas „Universalaus dizaino strategijos taikymas atnaujinto ugdymo turinio kontekste“ | 2024-03-18 | 2024-03-22 |
Neringa Sartanavičienė, Danguolė Zalepūgienė, Romas Daujotas, Inga Kaselienė, Algita Šablinskienė, Dalia Revuckaitė, Ąžuolas Mocevičius, Justina Mieželė |
|||
Technologiniai sprendimai | 2024-03-18 | 2024-03-22 | Algita Šablinskienė | |||
Europos pinigų viktorina | 2024-03-19 | Algita Šablinskienė | ||||
Protmūšis „Žemė žmonių planeta“, skirtas Žemės dienai paminėti | 2024-03-20 | 2024-03-20 | 8:00-8:45 |
Vilija Šukienė, Justina Mieželė |
6 a kl. 6 b kl. 6 c kl. II c gimn. kl. |
KTU inžinerijos licėjus, aktų salė |
KTU virtuali pamoka Žemės dienai paminėti „Klimato kaita. Kaip gyvensime toliau?“ | 2024-03-20 | 2024-03-20 | 10:00 |
Vilija Šukienė, Edita Kaliatkienė |
I b gimn.kl. |
KTU inžinerijos licėjus, 212kab. online paskaita |
„Chemijos inžinerijos įvairovė“, paskaita vyresniųjų klasių mokiniams. | 2024-03-20 | 2024-03-20 | 12:00 |
Edita Kaliatkienė , Skirmantė Zadavičiūtė |
II gimn. kl. IV gimn. kl. |
KTU inžinerijos licėjus, Vaidoto.g, aktų salė. |
KTU virtuali pamoka Žemės dienai paminėti „Dirvožemis ir trąšos. Būti madingu ar atsakingu?“ | 2024-03-21 | 2024-03-21 | 10:00 | Vilija Šukienė | 5 c kl. |
KTU inžinerijos licėjus, 212kab. online paskaita |
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ | 2024-03-21 | 2024-03-21 | 8:00 | Asta Rimdeikienė | Aktų salė | |
Bandomasis matematikos PUPP | 2024-03-27 | 2024-03-27 | 12:00-14:20 |
Asta Rimdeikienė, Jolanta Vaičiukynienė |
302,303, 310 ir 013 kab. | |
Integruotas lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos bei geografijos projektas „Kalbantys tekstai. Susitikimas su Irena Saulute Valaityte-Špakauskiene“ | 2024-03-28 | 11:00 |
Neringa Sartanavičienė, Kristina Jocevičiūtė Gaidamavičienė, Laura Zigmantienė, Danguolė Šaltienė, Gabija Karpauskaitė, Rasita Viščiuvienė |
8a kl. 8 b kl. 8 c kl. 8 d kl. 8 e kl. |
Aktų salė | |
Dorinio ir socialinio/visuomeninio ugdymo metodinės grupės susirinkimas | 2024-03-28 | Neringa Sartanavičienė | Dorinio ir socialinio/visuomeninio ugdymo metodinės grupės mokytojai |
|||
Bandomasis matematikos VBE | 2024-03-28 | 2024-03-28 | 12:00-13:00 | Jolanta Vaičiukynienė | 302-303 ir 310 kab. | |
Integruota lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos, anglų kalbos projektas ,,Kalbantys tekstai. Susitikimas su tremtine Irena- Saulute Valaityte-Špakauskiene” | 2024-03-28 | 2024-03-28 |
Neringa Sartanavičienė, Kristina Jocevičiūtė Gaidamavičienė, Laura Zigmantienė, Danguolė Šaltienė, Gabija Karpauskaitė, Rasita Viščiuvienė |
Aktų salė | ||
Olimpiados, konkursai | ||||||
Konkursas „Olympis 2024 - Pavasaris“ | 2024-03-01 | 2024-03-31 |
Jurgita Mitkuvienė, Jolita Račkauskaitė, Vida Seikauskaitė, Laura Zigmantienė, Rasita Viščiuvienė |
5-8 kl. I-IV gimn. kl. |
Virtuali erdvė | |
Respublikinis poezijos konkursas „Haiku Palangai 2024“ | 2024-03-01 | 2024-03-12 | Jurgita Mitkuvienė | 6 b kl. |
Virtuali erdvė | |
Respublikinis rašinių konkursas „Mes esame NATO“ | 2024-03-04 | Jolita Račkauskaitė | IV gimn. kl. (mokinė) |
Virtuali erdvė | ||
Dailyraščio konkursas | 2024-03-04 | 2024-03-06 | Pamokų metu |
Jurgita Mitkuvienė, Jolita Račkauskaitė, Vida Seikauskaitė, Laura Zigmantienė, Rasita Viščiuvienė |
5-8 kl. |
Klasių kabinetai |
Lietuvių kalbos olimpiada KINGS (kvalifikacinis etapas) | 2024-03-05 | Jurgita Mitkuvienė | 6 b kl. |
Virtuali erdvė | ||
Raštingiausio mokinio konkursas | 2024-03-05 | 2024-03-06 | 9:50-11:40 |
Jurgita Mitkuvienė, Rasita Viščiuvienė |
307 kab., 301 kab. | |
Respublikinė metodinė - praktinė mokinių, mokytojų ir bibliotekininkų skaitymo skatinimo konferencija „Knyga mūsų pasaulyje“ | 2024-03-07 | 2024-03-07 | 13:00 | Laura Zigmantienė | 7 a kl. (atrinkti mokiniai) 8 d kl. (atrinkta mokinė) 8 e kl. (atrinkta mokinė) |
Virtuali erdvė |
Metodinė taryba | ||||||
Metodinės grupės susirinkimai | 2024-03-06 | 11:40 |
Aritonė Plungienė, Edita Kaliatkienė |
Metodinės grupės nariai |
KTU inžinerijos licėjus | |
Inžinerinės praktikos pristatymas | 2024-03-06 | 2024-03-20 |
Aritonė Plungienė, Žilvinas Zigmantas Tarvydas, Ramūnas Ramanauskas |
IIIa gimn. kl IIIb gimn. kl. |
KTU inžinerijos licėjus | |
Integruotas projektas „Ką pasakoja Baltijos jūros bangos?“ | 2024-03-18 | 2024-04-08 |
Vaida Godvišaitė-Čepkauskienė, Česė Rimkūnaitė, Zita Petraitytė, Jurgita Vinciūnienė, Vilija Šukienė, Skirmantė Zadavičiūtė |
|||
Viktoriną „Vanduo - gyvybės šaltinis“ | 2024-03-19 | 2024-03-19 | Vaida Godvišaitė-Čepkauskienė | 106 kab | ||
Metodinės grupės susirinkimai | 2024-03-20 | 11:40 |
Aritonė Plungienė, Edita Kaliatkienė |
KTU inžinerijos licėjus, 112 kab | ||
Renginiai už licėjaus ribų | ||||||
KTU paskaita „Ką daryti, kai nežinai ką studijuoti?“ | 2024-03-06 | 9:40-11:40 | Simona Pavinkšnienė | |||
Edukacija „Swedbank“ Finansų laboratorija | 2024-03-22 | Algita Šablinskienė | „Swedbank“ Finansų laboratorija Konstitucijos pr. 20A, Vilnius | |||
Kauno miesto 6-8 klasių mokinių konferencija „Patyčios ar žaidimas?“ | 2024-03-25 | 13:00 |
Simona Pavinkšnienė, Kornelija Gritėnaitė- Čereškevičienė |
6-8 kl. |
Kauno technologijų universiteto Vaižganto progimnazijoje, Skuodo g. 27. | |
Konkursas „Aš ir policija“. Protų mūšis | 2024-03-28 | 13:30-16:00 | Simona Pavinkšnienė | |||
Respublikinis mokinių konkursas „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“ baigiamasis turas | 2024-03-28 | 2024-03-28 | 9:00-18:00 | Vilija Šukienė | 6 c kl (1 mokinė) |
LINEŠA, Žirmūnų g. 1B, Vilnius |
KTU inžinerijos licėjus Biudžetinė įstaiga, S.Lozoraičio g. 13, LT-50137 Kaunas, Tel./faks. (8 37) 31 20 60, rastine@inzinerijoslicejus.ktu.edu inzinerijoslicejus.ktu.edu |
Pavedimų sąskaita LT934010042500070306 Biudžeto lėšų sąskaita LT294010042500060109 AB Luminor bankas Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190136353 |
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.