Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
II vieta gamtamoksliniame turnyre „Žinau, moku, galiu - 2022"
II vieta Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių viktorinos „Gamta - žmogui, gamta - ateičiai"
II vieta respublikiniame 5-7 klasių mokinių integruotame anglų kalbos, lietuvių kalbos ir dailės eilėraščių bei kūrybinių darbų-miniatiūrų konkurse ,,Namai ten – kur Kalėdos“.
I vieta respublikiniame 5-7 klasių mokinių integruotame anglų kalbos, lietuvių kalbos ir dailės eilėraščių bei kūrybinių darbų-miniatiūrų konkurse ,,Namai ten – kur Kalėdos“.
III vieta Tarptautiniame pradinių klasių kūrybinių darbų integruotame anglų kalbos bei dailės ir technologijų virtualiame konkurse "KURIU ŽIEMUŽĖS PASAKA 2022".
I vieta Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio parapijos katechezės klasėje vykusios penktokų viktorinos „Irkis į gilumą“ antrame etape.
II vieta Kauno mokyklų žaidynių pradinių klasių šachmatų varžybose.
I vieta Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kūrybos virusas 2023“ II etape.
I vieta 6-oje Lietuvos mokinių braižybos olimpiadoje.
III vieta 6-oje Lietuvos mokinių braižybos olimpiadoje.
III vieta Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių istorijos olimpiadoje ,,Antikos istorija“.
1 ir 3 vietos Kauno arkivyskupijos 8-ų klasių moksleivių tikybos olimpiadoje „Garstyčios grūdas 2023“.
3 vieta gamtamokslinėje olimpiadoje, skirtoje 9 - 12 kl. mokiniams, kurią organivazo Vilniaus privati gimnazija.
II vieta Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų tapybos, grafikos, fotografijos ir mišrios technikos projekte-plenere „Atspindžiai“.
2-oji vietą Kauno sporto mokyklos „Startas“ sportinės gimnastikos jaunučių varžybose III kategorijos programoje.
I vieta 7-oje Lietuvos mokinių braižybos olimpiadoje.
I vieta Lietuvos 5-8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų - biologijos) olimpiados antrame etape.
I vieta Lietuvos 5-8 klasių mokinių STEAM (gamtos mokslų - biologijos) olimpiados antrame etape.
II vieta Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados Kauno miesto savivaldybės etape savo amžiaus grupėje.
I vieta Kauno miesto mokinių 5–8 klasių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje.
III vieta lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų I-IV gimnazijos klasių savivaldybės etape.
III vieta lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų I-IV gimnazijos klasių savivaldybės etape.
1 vieta 34-iosios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antrajame (miesto) etape.
1 vieta 34-iosios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antrajame (miesto) etape.
2 vieta 34-iosios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antrajame (miesto) etape.
2 vieta Tarptautinio programavimo konkurso "Fall Challenge 2022" ture, skirtame Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams.
4 vieta Tarptautinio programavimo konkurso „Fall Challenge 2022" ture, skirtame Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams.
9 vieta Tarptautinio programavimo konkurso „Fall Challenge 2022" ture, skirtame Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams.
III vieta Respublikiniame informacinių technologijų lankstinukų kūrimo konkurse „Darnūs miestai ir bendruomenės“.
II vieta Tarptautinio informacinių technologijų programavimo konkurso „Spring Challenge 2023“ ture Lietuvos mokyklų mokiniams.
I vieta 35-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antrajame (miesto) etapę.
III vieta Tarptautinio informacinių technologijų programavimo konkurso „Fall Challenge 2023“ ture, skirtame Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams.
II vieta Lietuvos mokinių anglų kalbos 11 klasių olimpiados antrame (mieto) etape.
III vieta Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkurse "Mažųjų eilės rusų kalba“.
II vieta Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių užsienio (anglų) kalbos meninio skaitymo konkurse „Blow, blow the winter wind"
I vieta Lietuvos mokinių prancūzų kalbos konkurso „Je parle francais et toi?“ (7 kl.) antrame (miesto) etape.
I vieta Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiados antrame (miesto) etape.
2 vieta Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokinių anglų kalbos vertimų konkurse „Save the Earth".
10 Auksinių diplomų 2023 metų VKIF projekte Kalbų kengūra (anglų kalba).
3 Sidabriniai diplomai 2023 metų VKIF projekte Kalbų kengūra (anglų kalba).
3 Oranžiniai diplomai 2023 metų VKIF projekte Kalbų kengūra (anglų kalba).
13 Auksinių diplomų 2023 metų VKIF projekte Kalbų kengūra (anglų kalba).
8 Sidabriniai diplomai 2023 metų VKIF projekte Kalbų kengūra (anglų kalba).
5 Oranžiniai diplomai 2023 metų VKIF projekte Kalbų kengūra (anglų kalba).
IV vieta Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6 klasių istorijos ir anglų kalbos protų mūšyje „Aš – Europos pilietis“ (I am the citizen of Europe).
2 vieta 61-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etape.
3 vieta 61-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etape.
3 vieta 61-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etape.
I vieta 62-osios Lietuvos II gimnazijos klasių mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etape.
III vieta 55-tosios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etape.
I vieta XVI Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados antrame (Kauno miesto) etape.
I vieta XVI Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados antrame (Kauno miesto) etape.
II vieta XVI Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados antrame (Kauno miesto) etape.
III vieta XVI Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados antrame (Kauno miesto) etape.
I vieta XVI Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados antrame (Kauno miesto) etape.
II vieta XVI Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiados antrame (Kauno miesto) etape.
II vieta Lietuvos mokinių integruoto biologijos ir informacinių technologijų kūrybinių darbų konkurse „Gyvybės spindesys“.
II vieta 56-osios Lietuvos mokyklų biologijos olimpiados savivaldybės etape.
III vieta 56-osios Lietuvos mokyklų biologijos olimpiados savivaldybės etape.
II vieta 56-osios Lietuvos mokyklų biologijos olimpiados savivaldybės etape.
I vieta Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etape.
III vieta Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etape.
II ir III vietos Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etape.
III vieta Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etape.
II vieta Kauno miesto XIII Geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“.
III vieta Kauno miesto XIII Geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“.
II vieta Kauno miesto aštuntų klasių XIII Geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“.
I vieta Kauno miesto III-ių gimnazijos klasių XIII Geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“.
5 vieta XXII Nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse.
I vieta Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių komandų geografijos konkurse „Aplink pasaulį“.
III vieta geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“.
II vieta I-IV gimnazijos klasių mokinių Matematikos kūrybinių darbų konkurse „Nuostabus matematikos pasaulis“.
III vieta Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų I-IV gimnazijos klasių vaikinų komandų matematikos olimpiadoje.
II vieta Kauno miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados antrajame etape.
II vieta Kauno miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados antrajame etape.
KTU inžinerijos licėjus Biudžetinė įstaiga, S.Lozoraičio g. 13, LT-50137 Kaunas, Tel./faks. (8 37) 31 20 60, rastine@inzinerijoslicejus.ktu.edu inzinerijoslicejus.ktu.edu |
Pavedimų sąskaita LT934010042500070306 Biudžeto lėšų sąskaita LT294010042500060109 AB Luminor bankas Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190136353 |
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.