Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
1 vieta Liepojos miesto plaukimo varžybose „Viltis prasideda“ 100 m plaukimo krūtine rungtyje
1 vieta Liepojos miesto plaukimo varžybose „Viltis prasideda“ 50 m plaukimo krūtine rungtyje
3 vieta Pasaulio jaunių akvatlono taurės varžybų merginų (iki 16 metų) amžiaus grupėje
2 vieta tarptautinio filmų festivalio "Stop Frame" konkurse "Mano kinas" vaizdo klipų kategorijoje
2 vieta Respublikiniame mokinių dokumentų valdymo konkurse „Geriausias būsimasis sekretorius 2015“
1 vieta Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“ Bandymų sekcijoje už darbą „Dinaminė švieslentė“
1 vieta Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“ Bandymų sekcijoje už darbą „Triratis motociklas“
3 vieta Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“ Bandymų sekcijoje už darbą „Elektronikos eksperimentai Nr. 1“
3 vieta Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“ Bandymų sekcijoje už darbą „Elektronikos eksperimentai Nr. 2“
III laipsnio diplomas 26-oje Lietuvos mokinių informatikos olimpiadoje
1 vieta trijose kategorijose Respublikinės mokinių stendinių modelių parodos-konkurso „Stebuklingas technikos pasaulis“
2 vieta dviejose kategorijose Respublikinės mokinių stendinių modelių parodos-konkurso „Stebuklingas technikos pasaulis“
3 vieta kategorijoje Respublikinės mokinių stendinių modelių parodos-konkurso „Stebuklingas technikos pasaulis“
1 vieta Dr. Juozo P. Kazicko Programuotojų ir informacinių technologijų forume Multimedijos ir sukurtų programų konkurse
3 vieta Respublikiniame solfedžio konkurse
1 vieta Mokslo populiarinimo konkurse
3 vieta Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse mergaičių 100 m. plaukimo kompleksu rungtyje
4 vieta Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse mergaičių 50 m. plaukimo laisvu stiliumi, 50 m. plaukimo nugara ir 100 m. plaukimo nugara rungtyse
2 vieta Lietuvos moksleivių plaukimo su pelekais pirmenybėse
3 vieta savo amžiaus grupėje Respublikiniame informatikos ir IT konkurse “Bebras 2014”
4 vieta savo amžiaus grupėje Respublikiniame informatikos ir IT konkurse “Bebras 2014”
5 vieta savo amžiaus grupėje Respublikiniame informatikos ir IT konkurse “Bebras 2014”
7 vieta savo amžiaus grupėje Respublikiniame informatikos ir IT konkurse “Bebras 2014”
4 vieta Lietuvos 5-6 klasių moksleivių matematikos olimpiadoje.
2 vieta regioninės bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių biologijos olimpiadoje, skirtoje prof. Eugenijos Šimkūnaitės atminimui.
1 vieta Lietuvos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės zoninėse varžybose
2 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos 1000 m bėgimo rungtyje
3 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos 400 m bėgimo rungtyje
3 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos estafečių 4 x 100 m rungtyje
1 vieta Kauno miesto 5-8 klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje
2 vieta Kauno miesto 5-8 klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje
1 vieta Kauno miesto olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybose
2 vieta Kauno miesto olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybose
3 laipsnio diplomas Kauno apskrities bendrojo ugdymo mokyklų dainos anglų kalba konkurse „Kalbos melodija“ (solistų ir duetų grupėje)
1 vieta Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Kauno regioniniame ture
2 vieta Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Kauno regioniniame ture
3 vieta Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Kauno regioniniame ture
3 vieta informacinių technologijų konkurse „Skaičiuoklės galimybės“
2 vieta informacinių technologijų atvirukų konkurso „Velykų džiaugsmas“ Animuoto atviruko kategorijoje
1 vieta ortografijos konkurse „Paraidžiui!”
1 vieta vandens turistinės technikos varžybose, baidarių klasėje
1 vieta Kauno Olimpinio festivalio trikovės 4 klasių varžybose
2 vieta III-oje VDU Kauno istorijos olimpiadoje 5-6 klasių tarpe
2 vieta KTU tarpfakultetiniame irklavimo treniruokliais „Concept 2“ turnyre
Laureatai vertimo ir iliustracijų projekto „Tavo Žvilgsnis“ vertimo iš anglų kalbos ir teksto iliustracijų rungtyje
Laureatai Kauno apskrities Jaunųjų mokslininkų konferencijoje
1 vieta XI Lapių moksleivių dziudo turnyre Kauno rajono mero taurei laimėti savo svorio kategorijoje
2 vieta informacinių technologijų atvirukų konkurse „Velykų džiaugsmas“
3 vieta Kauno miesto vaikų pavasario plaukimo pirmenybėse 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje
1 vieta Kauno miesto vaikų pavasario plaukimo pirmenybėse 100 m plaukimo kompleksinio plaukimo rungtyje
2 vieta Kauno miesto vaikų pavasario plaukimo pirmenybėse 4x100 m plaukimo estafečių rungtyje
2 vieta plaukimo varžybose K. Verbylos taurei laimėti 50 m plaukimo nugara rungtyje
3 vieta plaukimo varžybose K. Verbylos taurei laimėti 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje
Laureatai Kauno miesto 1-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse "Deklamuoju Lietuvai", skirto Jono Žemaičio-Vytauto 106-osioms gimimo metinėms paminėti
1 vieta savo amžiaus grupėje geografijos olimpiadoje 6-8 klasių mokiniams „Mano gaublys 2015“
2 vieta savo amžiaus grupėje geografijos olimpiadoje 6-8 klasių mokiniams „Mano gaublys 2015“
2 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių piešinių, plakatų, lankstinukų, skrajučių, atvirukų parodoje-konkurse „Sveikatos skrynia“
3 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių piešinių, plakatų, lankstinukų, skrajučių, atvirukų parodoje-konkurse „Sveikatos skrynia“
1 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių meniškų sveikinimų ir linkėjimų Žemei parodoje-konkurse „Laiškai Žemei, saulei, žmogui“
1 vieta "Palestra“ bėgimo varžybose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti
2 vieta skaitovų konkurse prancūzų kalba „Mano švelnioji poezija“
1 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių trumpametražių filmų konkurse „Kelionė po sveikatos pasaulį“
3 vieta Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams Kauno ture
2 vieta Kauno reginio moksleivių informacinių technologijų konkurse
1 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio vaikinų badmintono varžybose
2 vieta Kauno regioninėse „First LEGO League“ varžybose
2 vieta Kauno miesto 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje
3 vieta Kauno miesto Olimpinio festivalio štangos spaudimo varžybose
2 vieta informatikos olimpiados II etape jaunesniųjų grupėje (7-9 klasių)
3 vieta informatikos olimpiados II etape vyresniųjų grupėje (10-12 klasių)
3 vieta Kauno plaukimo mokyklos baseino „Dainava“ vaikų plaukimo varžybose 100 m plaukimo krūtine rungtyje
1 vieta Kauno mokyklų mokinių "Kalėdinių dainų ir giesmių festivalyje-konkurse"
3 vieta komandinėje įskaitoje KTU organizuojamame irklavimo turnyre treniruokliais „Concept 2“
1 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių pagamintų lesyklų parodoje-konkurse
Laureatai Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių literatūrinių kūrinių apie gamtą konkurse "Savoji svajonių ir siekimų žemė"
2 vieta Kauno miesto mokinių sukurtų aprangos kolekcijų konkurse „Ekomada“
2 vieta Kauno miesto mokyklų 8 klasių mokinių geografijos konkurse „Aplink pasaulį"
2 vieta Kauno miesto mokinių olimpinio festivalio mergaičių futbolo varžybose
3 vieta Kauno miesto ketvirtokų pasaulio pažinimo popietėje „Aš ir pasaulis“
1 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių fotonuotraukų parodoje-konkurse „Nuostabus gyvūnijos pasaulis“
2 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių fotonuotraukų parodoje-konkurse „Nuostabus gyvūnijos pasaulis“
3 vieta Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių fotonuotraukų parodoje-konkurse „Nuostabus gyvūnijos pasaulis“
1 vieta Kauno miesto ankstyvojo anglų kalbos mokymo(si) IV klasių mokinių virtualiame konkurse „Sveikinimas mokytojui“
KTU inžinerijos licėjus Biudžetinė įstaiga, S.Lozoraičio g. 13, LT-50137 Kaunas, Tel./faks. (8 37) 31 20 60, rastine@inzinerijoslicejus.ktu.edu inzinerijoslicejus.ktu.edu |
Pavedimų sąskaita LT934010042500070306 Biudžeto lėšų sąskaita LT294010042500060109 AB Luminor bankas Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190136353 |
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.